Яка пара чисел є розв'язком рівняння 3х+2у=-9 допоможіть будь ласка ​


Ответы на вопрос

Отвечает Линникова Ира.

Ответ:

Розв'язати рівняння 3х+2у=-9 означає знайти таку пару чисел (х, у), які задовольняють цьому рівнянню.

Можна спробувати перебрати деякі значення х або у і знайти відповідні значення іншої змінної, або можна використати алгебраїчні методи розв'язання рівнянь.

Для розв'язання цього рівняння методом заміни можна обрати будь-яке значення для х і знайти відповідне значення у, або наоборот. Наприклад, якщо обрати х = 1, то

3х + 2у = -9

3(1) + 2у = -9

3 + 2у = -9

2у = -12

у = -6

Отже, розв'язком рівняння є пара чисел (1, -6).