2) a² +27, розкламтит на множники​


Ответы на вопрос

Отвечает Маннанов Идель.

Ответ:

За формулою квадрату суми, ми можемо переписати цей многочлен як:

a² + 27 = a² + 3³ = (a + 3)(a² - 3a + 9)

Отже, многочлен можна розкласти на множники: (a + 3)(a² - 3a + 9).