Знайдiть суму перших п’яти членiв арифметичної прогресії (cn), якщо c1 = 6, c5 = 12.


Ответы на вопрос

Отвечает Русакова Леся.

Ответ:

ответ сумма5=45

.....................


Отвечает Оспанов Арман.

Объяснение:

S=(c1+c5)*n/2

S=(6+12)*5/2=45