СРОЧНО СРОЧНО СРОЧНО !!!!!!!!!Допоможіть будь ласка мені потрібно до 12: 00 Установіть

відповідність між виразом та його значенням 1. 56×53÷58 2.(52)³÷54 3. 1252÷254 4. (3/5)³×(12/3)³

Ответы на вопрос

Отвечает Десяткин Влад.

Ответ:

1) 56×53÷58 = 51.86206896551724

2) (52)³÷54 = 38.81481481481482

3) 1252÷254 = 4.921259842519685

4) (3/5)³×(12/3)³ = 2.0736

А) 50 - 3) 1252÷254

Б) 5 - 4) (3/5)³×(12/3)³

В) 25 - 1) 56×53÷58

Д) 2 - 4) (3/5)³×(12/3)³

Е) 4 - 2) (52)³÷54