Чи можна 59 банок консервів розмістити в три ящики так, щоб у третьому було на 9 банок більше, ніж

у першому, а в другому - на 4 банки менше, ніж у третьому? Подайте відповідь у вигляді системи рівнянь​

Ответы на вопрос

Отвечает Митенёва Леся.

Ответ:

Нехай х-банок в першому ящику, тоді

х+х+9-4+х+9=59

3х+14=59

3х=59-14

3х=45

х=45:3

х=15–банок в першому ящику

15+9=24–банок в третьому ящику

24-4=20–банок в другому ящику