Знайдіть два числа якщо їх сума дорівнює 60 а 40% одного з них дорівнює 1/5 іншого


Ответы на вопрос

Отвечает Martirosyan Karlen.

Объяснение:

Пусть числа будут равны х и у.            ⇒

\left \{ {{x+y=60} \atop {\frac{40\%*x}{100\%}=\frac{1}{5} y }} \right. \ \ \ \  \left \{ {{x+y=60} \atop {0,4x=0,2y\ |*5}} \right.\ \ \ \ \ \left \{ {{x+y=60} \atop {2x=y}} \right.\ \ \ \ \left \{ {{x+2x=60} \atop {y=2x}} \right. \ \ \ \ \left \{ {{3x=60\ |:3} \atop {y=2x}} \right. \ \ \ \ \left \{ {{x=20} \atop {y=40}} \right. .

Ответ: 20 и 40.