№ 1. Функція задана формулою у=2х²-7х+1 . Знайдіть значення функції, що відповідає значенню

аргументу 1; –2; 0,3; 1/ 3 ; 0

Ответы на вопрос

Отвечает Хорина Анюта.

Ответ:

Объяснение:

1. x=1, y=2*1-7*1+1, y=-4

2. x=-2, y=2*4-7*(-2)+1, y=-1

3. x=0,3, y=2*0,09-7*0,3+1=-0,92

4. x=1/3, y=2*1/9-7*1/3+1, y=-10/9

5. x=0, y=2*0-7*0+1, y=1