1.Функцію задано формулою y=3x+18.Знайти А)значення функції, якщо аргумент дорівнює-2,5; Б)при

якому значенні аргумента значення функції дорівнює -3; В)чи проходить графік функції через точку А(-5;3) Помогите пж!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Гончарова Катя.
А)y=3 помножити на -2+18=12
    y=3помножити на 5 +18=33
Б) -3=3
x +18
       3х=18+3
       3х=21
       х=7
В)у= 3помножити на  -5+18=3
графік функції проходить через точку А