Срочно! Знайдіть найбільше та найменше значення функції у = х^3 – 4х на відрізку [0; 3].


Ответы на вопрос

Отвечает Семененко Диана.

f(x)=x^3-4x\Rightarrow f'(x)=3x^2-4\\f'(x)=0\Rightarrow 3x^2-4=0\Rightarrow x=\pm \frac{2}{\sqrt{3}}\\x=\frac{2}{\sqrt{3}}\Rightarrow f(x)=-\frac{16}{3\sqrt{3}}\Rightarrow x_{\min}\\x=0\Rightarrow f(x)=0\\x=3\Rightarrow f(x)=15\Rightarrow x_{\max}