Даю 35 балів!!! Нехай А, В і С — деякі вирази. 1 Знайдіть значення виразу А - В + С, якщо A = 2x

+ 3; B = 4 - 5x; C = 2 – 7x. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мишина Марина.

Ответ:

Для обернення чисел, можна замінити знаки на протилежні, наприклад (-2) +/- (-3) = 3 +/- 2. Задача зводиться до одних дій: 2x + 3 - (4 - 5x) + (2 - 7x). Виконуємо розкриття дужок: 2x + 3 - 4 + 5x + 2 - 7x. Об'єднуємо подібні члени: 2x + 5x - 7x + 3 - 4 + 2. Знаходимо суму арифметичних доданків: (2x + 5x - 7x) + (3 - 4 +2) = 0x + 1 = 1. Значення виразу А - В + С = 1.