Доведіть що значення виразу (6m+8)-(3m-4) кратне 3 при будь-якому значенні m


Ответы на вопрос

Отвечает Устинова Варвара.

Ответ:

Объяснение:

(6m+8)-(3m-4)=6m+8-3m+4=3m+12=3(m+4) кратне 3 при будь-якому значенні m