Подайте добцток ц вигляді степеня а)5•5•5 б)-а•(-а)•(-а)•(-а) ПОЖАЛУЦСТА СРОЧНООР ДАЙТЕ ОТВЕТ,ДАМ

20 БАЛОВ!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Екатерина.
А) 5•5•5 = 5^3, бо 5•5 = 5^2, а 5^2•5 = 5^3.

б) -a•(-a)•(-a)•(-a) = a^4, бо -a•(-a) = a^2, а a^2•(-a)•(-a) = a^4.

Отже, відповіді:

а) 5^3
б) a^4

@studyworkss - Тг канал. Приєднуйся, тут тобі допоможуть вирішити всі завдання які буде потрібно