2x-y+4=0срочно!!!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Тимофей.

Ответ:

Для розв'язання рівняння 2x - y + 4 = 0, спростимо його та виразимо змінну y:

2x - y + 4 = 0

Спростимо, віднімаючи 4 з обох боків:

2x - y = -4

Тепер виразимо змінну y, помноживши обидва боки на -1 (або можна замінити знаки на протилежні):

y = 2x + 4

Отже, рівняння у вигляді y = 2x + 4 є розв'язком по відношенню до y.