11. 3 якими із речовин буде реагувати розчин кальцій гідроксиду: мідь, купрум(.) сульфат,

вуглекислий газ, калій гідроксид, барій карбонат? Напишіть молекулярні та молекулярно-йонні реакції.

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

реагує розчин кальцій гідроксиду з купрум(ІІ) сульфатом

CuSO₄ + Ca(OH)₂= Cu(ОН)₂↓ + СаSO₄

Cu²⁺ + SO₄²⁻ + Ca²⁺ + 2OH⁻ = Cu(ОН)₂↓ + Са²⁺ + SO₄²⁻

Cu²⁺ + 2OH⁻ = Cu(ОН)₂↓

реагує розчин кальцій гідроксиду з вуглекислим газом

Ca(OH)₂ + CO₂ = CaCO₃↓ + H₂O

Ca²⁺ + 2OH⁻ + CO₂ = CaCO₃↓ + H₂O