Знайдіть нулі функції: 1) f (x) = х2+х-30/х+5


Ответы на вопрос

Отвечает Грибачёв Кирилл.

Ответ:

це 5 та -6

Объяснение:

Нулi функції це числа х при яких f(x) = 0

Дрiб дорiвнюе 0 якщо чисельник дорiвнюе 0.

Тобто маемо х^2 + x - 30 = 0, х(х+1) = 30, (х+0.5)^2 - 0.5^2 = 30, (x+0.5)^2 = 30.25, x+0.5 = 5.5 або -5.5

Отже х дорiвнюе 5 або -6