Обчисли значення виразу і запиши тільки результат (число). - (0,5)³⋅(-10)⁴ + (5/7)²⋅(-14)²


Ответы на вопрос

Отвечает Арадова Рената.

-(0{,}5)^3 \cdot (-10)^4+(5/7)^2 \cdot (-14)^2=-0{,}125 \cdot 10\, 000+\left(\dfrac{5 \cdot (-14)}{7}\right)^2=\\=-1250+\left(\dfrac{-2 \cdot 5}{1}\right)^2=-1250 +(-10)^2=-1250+10^2=-1250+100=-1150