Спростіть вираз 2x+(2x^2)/(1-x).


Ответы на вопрос

Отвечает Шевцова Кира.

Ответ:

Спростімо даний вираз.

Спочатку розподілимо чисельник дробу на множник x^2:

(2x^2)/(1-x) = (2x^2)/(1-x) * (x^2/x^2) = (2x^2 * x^2) / (x^2 - x^3)

Тоді наш вираз стає:

2x + (2x^2 * x^2) / (x^2 - x^3)

Далі розкриємо дужки у знаменнику:

2x + (2x^2 * x^2) / (x^2(1 - x))

Спростимо дріб, поділивши чисельник і знаменник на x^2:

2x + (2x^2 * x^2) / (x^2(1 - x)) = 2x + (2x^2) / (1 - x)

Це є спрощений вираз.

Отвечает Мирная Лера.

Відповідь:

Пояснення: