Знайдіть область допустимих значень змінної ✓-2,5y+17,5/3


Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Ольга.

Ответ:

x - будь яке число

Объяснение:

Для знаходження області допустимих значень змінної `x` виразу `x = 2,5y + 17,5/3`, спочатку розглянемо область допустимих значень для `y`. Після цього визначимо, які значення `x` відповідають цій області.

1. Оскільки `y` - це змінна, то вона може приймати будь-які дійсні значення.

2. Тепер ми можемо визначити область допустимих значень для `x`. Підставимо будь-яке значення `y` в формулу `x = 2,5y + 17,5/3` і розглянемо результат:

Наприклад, якщо `y = 0`:

x = 2,5 * 0 + 17,5/3 = 17,5/3

Якщо `y = 1`:

x = 2,5 * 1 + 17,5/3 = 2,5 + 17,5/3

Якщо `y = -1`:

x = 2,5 * (-1) + 17,5/3 = -2,5 + 17,5/3

Як бачите, `x` може приймати будь-які дійсні значення, оскільки він залежить від `y`, яке може приймати будь-які дійсні значення.

Отже, область допустимих значень для `x` - це всі дійсні числа, тобто `x` може бути будь-яким числом.