Басейн наповнюється трубами за 3 год. Перша труба працюючи самостійно може наповнити басейн за 8

год. повільніше ніж друга. за скільки годин самойстійної роботи наповнює басейн друга труба. Прошу, помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Завьялова Катя.
Весь бассейн примем за 1
1/3 бассейна в час трубы вместе
1/8 бассейна в час первая
1/3-1/8=8/24-3/24=5/24 бассейна в час одна вторая
1:5/24=4,8 часа наполнит бассейн одна вторая труба
Отвечает Ярая Полина.
Три години⇒три частини.
3/3-наповниться весь басейн
1/3-наповнюється басейн двома трубами за годину
1/8-наповнюється першою трубою за годину

1)1/3-1/8=8/24-3/24=5/24-наповнюється другою трубою за годину
2)3/3:5/24=3/3*24/5=24/5=4,8(ч)-весь басейн наповнюється другою трубою.

Відповідь:4,8