ДАЮ 100 БАЛЛОВ5. Преобразуйте в дробь выражение: (3x^-2 y³)-1 •6x^-2y ​


Ответы на вопрос

Отвечает Bai Anastasia.

Ответ:

Для преобразування цього виразу в дріб використовуємо властивість взяття оберненого значення до деякого числа або перемноження чисел з взяттям оберненого значення.

(3x^-2y^3)^-1 • 6x^-2y

Спершу визначимо обернене значення для дужки (3x^-2y^3)^-1:

(3x^-2y^3)^-1 = 1 / (3x^-2y^3)

Далі множимо це значення на 6x^-2y:

(1 / (3x^-2y^3)) • 6x^-2y

Також множимо числові значення (1 і 6):

1/1 • 6x^-2y • x^-2y

Скорочуємо x^-2y • x^-2y:

6x^-2y • x^-2y = 6x^(-2-2)y^(1+1) = 6x^-4y^2

Таким чином, вираз (3x^-2y^3)^-1 • 6x^-2y можна перетворити в дріб 6x^-4y^2.