ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ДАЮ 50 БАЛІВ 2m2n9÷4mn3


Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Анна.

Ответ:

Для розв'язання виразу 2m²n⁹ ÷ 4mn³ спростимо його, розділивши числа та літери окремо:

Спершу розділимо числа:

2 ÷ 4 = 1/2

Тепер розділимо літери:

m² ÷ m = m^(2-1) = m

n⁹ ÷ n³ = n^(9-3) = n⁶

Після об'єднання числа та літери отримаємо відповідь:

(1/2)mn⁶

Отже, вираз 2m²n⁹ ÷ 4mn³ дорівнює (1/2)mn⁶.

Объяснение:

Отвечает Донова Олечка.
2m*2n*9÷4*m*n*3 = 2*m*2*n*9/4 *(m*n*3) = mn*9*mn*3 = 27m^2n^2