Подайте вираз у вигляді степеня та обчисліть його значення: 5¹²∙(5⁵)³/(5⁵)⁴∙5⁴ (посередині це не

поділити а дріб!)

Ответы на вопрос

Отвечает Rybakova Alina.

Ответ:

Удачи!1. Подамо вираз у вигляді степеня та обчислимо його значення:

5¹²∙(5⁵)³/(5⁵)⁴∙5⁴

Спочатку розв'яжемо вираз в дужках:

5¹² = 5¹² = 5⁶₀

(5⁵)³ = 5^(5*3) = 5^15

(5⁵)⁴ = 5^(5*4) = 5^20

Теперішній вираз стає наступним:

5⁶⁰∙5^15/(5^20∙5⁴)

Застосуємо властивість степенів, яка говорить, що a^m/a^n = a^(m-n):

5⁶⁰∙5^15/(5^20∙5⁴) = 5^(60+15-20-4) = 5^51

Отже, вираз 5¹²∙(5⁵)³/(5⁵)⁴∙5⁴ дорівнює 5^51.

Объяснение:

Отвечает Котик Максим.
5^51
Hibbhidwdbhicwdihbwdhibwbhisddswhihdswuihwde