Доведіть тотожність: 5 - х + 3(3x -4) = 8х - 7


Ответы на вопрос

Отвечает Ревков Артем.
Давайте розглянемо і розв'яжемо цю тотожність:

5 - x + 3(3x - 4) = 8x - 7

Спочатку розглянемо вираз всередині дужок:

3(3x - 4) = 9x - 12

Тепер підставимо це значення у вираз:

5 - x + 9x - 12 = 8x - 7

Тепер можемо спростити вираз, додаючи або віднімаючи подібні члени:

5 - 12 - x + 9x = 8x - 7

(5 - 12) + (9x - x) = 8x - 7

-7 + 8x = 8x - 7

Тепер позбавимося від обох сторін виразу -7:

8x = 8x

Це тотожність, оскільки обидві сторони рівності мають однакове значення.
Отвечает Дяденчук Діма.

Ответ:

Для доведення тотожності, спростимо обидві сторони рівняння:

Почнемо з лівої сторони:

5 - x + 3(3x - 4)

Спростимо вираз у дужках:

5 - x + 9x - 12

Тепер об'єднаємо схожі члени:

(5 - 12) + (-x + 9x)

-7 + 8x

Тепер права сторона рівняння:

8x - 7

Отже, ми побачили, що ліва і права сторони рівняння рівні:

-7 + 8x = 8x - 7

Це підтверджує, що дана тотожність вірна.