350. Обчисліть значення виразу: 1) (5,7a² - 2,1ab+b²) -(3,9ab -0,3a² +2b²), якщо a=-1, b=5; 2)

(5m²n-m³)+7m³ - (6m3 - 3m²n), якщо м=- 2 n=- 3' 3 16 . памагіте пажалуста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Даниил.

Відповідь:

(5,7a² - 2,1ab+b²) - (3,9ab - 0,3a² + 2b²) = - 205

Пояснення:

1. Спочатку розкриваємо дужки, міняємо знаки на протилежні, оскільки перед дужкою стоїть знак " - " та зводимо подібні доданки (я їх виділю по-різному, щоб було наочно)

5,7a² - 2,1ab + b² - 3,9ab + 0,3a² - 2b² = 6а² - 6ab - b²

2. Тепер замість букв підставляємо числа

Якщо a = -1, b = 5, тоді 6а² - 6ab - b² = 6 · (- 1)² · 6 · (- 1) · 5 - 5² =

= 6 · (- 30) - 25 = - 205

Аналогічно робити дії з другим прикладом, але не можу рішити, тому що трохи не розумію запис в завданні. Що означає 6m3 та

n = - 3' 3 16?