Знайдіть суму перших п'яти членів геометричної прогресії, якщо b чотири =36, b шість = 4?


Ответы на вопрос

Отвечает Balan Sergei.

b4=b1*q^3=36

b6=b1*q^5=4

 Находишь b1,q, и потом находишь сумму