3. Спростіть вираз 5х(2х - 1) + 12x - 2(5х2 - 4х) та знайдіть його значення, якщо х = - 4/5


Ответы на вопрос

Отвечает Поплавская Даша.

\displaystyle\bf\\5x(2x-1)+12x-2(5x^{2} -4x)=10x^{2} -5x+12x-10x^{2} +8x=\\\\\\=\underbrace{(10x^{2} -10x^{2} )}_{0}+\underbrace{(12x-5x+8x)}_{15x}=15x\\\\\\x=-\frac{4}{5} \\\\\\15x=15\cdot\Big(-\frac{4}{5} \Big)=-12\\\\\\Otvet \ : \ -12