Оцініть периметр прямокутника зі сторонами а i b, якщо 10 < a < 14i * 12 < b <9 40

< P < 5648 < P < 3622 < P < 2344 < P < 46​

Ответы на вопрос

Отвечает Байнова Лиза.

Ответ:

Для обчислення периметра прямокутника зі сторонами a та b вам потрібно просто додати всі сторони разом, адже P = 2a + 2b для прямокутника.

З оголошеними діапазонами для a та b:

10 < a < 14

12 < b < 9

Відомо, що:

P = 2a + 2b

Мінімальне значення P відбудеться, коли a і b досягнуть найменших можливих значень у своїх діапазонах, тобто a = 10 та b = 12. Тоді:

P = 2(10) + 2(12) = 20 + 24 = 44

Максимальне значення P відбудеться, коли a і b досягнуть найбільших можливих значень у своїх діапазонах, тобто a = 14 та b = 9. Тоді:

P = 2(14) + 2(9) = 28 + 18 = 46

Отже, периметр прямокутника лежить у діапазоні від 44 до 46:

44 < P < 46