5х-16=4(13-3х)срочно ​


Ответы на вопрос

Отвечает Колосов Серёжа.

Розв'язання рівняння 5х-16=4(13-3х) на українській мові:

Розмножуємо праву частину рівняння на 4:

5х-16=4(13-3х)

5х-16=52-12х

Віднімаємо 5х з обох частин рівняння:

5х-16=52-12х

5х-16-5х=52-12х-5х

-16=-7х+52

Віднімаємо 52 з обох частин рівняння:

-16=-7х+52

-16-52=-7х+52-52

-68=-7х

Ділимо обидві частини рівняння на -7:

-68=-7х

-68/-7=-7х/-7

9=х

Відповідь: х=9.

Отвечает Лантратов Максим.

Раскройте скобки в правой части уравнения:

5х-16=4(13-3х)

5х-16=52-12х

Прибавьте 12х к обеим частям уравнения:

5х-16+12х=52-12х+12х

17х-16=52

Добавьте 16 к обеим частям уравнения:

17х-16+16=52+16

17х=68

Разделите обе части уравнения на 17:

17х/17=68/17

х=4

Ответ: х=4

Проверка:

5х-16=4(13-3х)

5(4)-16=4(13-3(4))

20-16=4(13-12)

4=4(1)

4=4