6. Спрости вираз 2(7-3y)-6(3y+5)-4(y-7) Дам 30 балів будь ласка зробіть с точним поясненням


Ответы на вопрос

Отвечает Глебова Кристина.

2(7-3у)-6(3у+5)-4(у-7)= (виконуємо множення та розкриваємо дужки, якщо перед дужками стоїть мінус, при розкритті дія додавання змінюється на віднімання і навпаки)

= 14-6у-18у-30-4у+28 = (виконуємо дії, звичайні числа до звичайних, числа з "у" до аналогічних з "у")

= 12-28у (це і є наша відповідь)

отже наш вираз виглядає ось так 2(7-3у)-6(3у+5)-4(у-7)=14-6у-18у-30-4у+28=12-28у