Який із наведених виразів не має змісту при х=5 А) х-5/х Б) 5/х-5 В) 5(х-5) Г) х-5/х+5


Ответы на вопрос

Отвечает Марков Денис.

Ответ: Правильна відповідь - А.

Объяснение: Розрахунок:

(А): х-5/х = 5-5/5 = 0/5 = 0

(Б): 5/х-5 = 5/5-5 = 1/-5 = -1/5

(В): 5(х-5) = 5(5-5) = 5(0) = 0

(Г): х-5/х+5 = 5-5/5+5 = 0/10 = 0