Якщо 2х + 3 < 9 і х - 1 > 4, то х є:​


Ответы на вопрос

Отвечает Смагулова Дильнара.

Ответ:

x∈∅

Объяснение:

\left \{ {{2x+3 < 9} \atop {x-1 > 4}} \right. \\\left \{ {{2x < 9-3} \atop {x > 4+1}} \right.\\ \left \{ {{2x < 6} \atop {x > 5}} \right. \\\left \{ {{x < 3} \atop {x > 5}} \right.

Множини чисел, куди може входити одночасно x < 3 і x > 5 не існує.

Тому x∈∅