Треба довести тотожність прикладів -(5x-y)=y-5x та 4(x-7)+2(x+14)=5x


Ответы на вопрос

Отвечает Громова Аня.

Відповідь з поясненням:

Давайте розглянемо обидві рівності та доведемо їх тотожність:

1. Почнемо з першої рівності:

Права сторона: y - 5x

Ліва сторона: (5x - y)

Якщо ми поміняємо місцями члени у правій стороні, то отримаємо:

Права сторона: -5x + y

Тепер ліва сторона дорівнює правій стороні:

Права сторона: -5x + y

Ліва сторона: -5x + y

Отже, перша рівність виконується.

2. Тепер розглянемо другу рівність:

Права сторона: 4(x - 7) + 2(x + 14)

Розкриємо дужки:

Права сторона: 4x - 28 + 2x + 28

Об'єднаємо подібні члени:

Права сторона: (4x + 2x) + (-28 + 28)

Права сторона: 6x + 0

Тепер ліва сторона дорівнює правій стороні:

Ліва сторона: 6x

Права сторона: 6x

Отже, друга рівність також виконується.

Отже, ми довели тотожність обох прикладів:

1. (5x - y) = y - 5x

2. 4(x - 7) + 2(x + 14) = 5x

ОСЬ ТОБІ ВІДПОВІДЬ А ЩЕ З ПОЯСНЕННЯМ