(x^3)^4×4x^14 скоротити вираз


Ответы на вопрос

Отвечает Женисбекова Нурдана.

Ответ: Давайте спростимо вираз:

(x^3)^4 * 4x^14

Спочатку обчислимо степені:

(x^3)^4 = x^(3*4) = x^12

Тепер виконаємо множення чисел:

4x^14

Тепер об'єднаємо обидва дільники:

x^12 * 4x^14 = 4x^(12+14) = 4x^26

Отже, спрощений вираз дорівнює 4x^26.