Звести подібні доданки 5а-7б-6а+2б​


Ответы на вопрос

Отвечает Фомина Полина.

Відповідь: -а - 5б.

Пояснення:

щоб звести подібні доданки, ми спочатку групуємо разом однакові члени. У даному виразі ми маємо два члени, що містять змінну "а" і два члени, що містять змінну "б".

Таким чином, можемо переписати вираз:

(5а - 6а) + (-7б + 2б)

Зараз зосередимося на кожній групі окремо.

Для першої групи (5а - 6а), ми віднімаємо 6а від 5а:

5а - 6а = -а

Для другої групи (-7б + 2б), ми додаємо 2б до -7б:

-7б + 2б = -5б

Тепер, коли ми звели подібні доданки, можемо записати остаточний вираз:

-а - 5б

Отже, вираз 5а - 7б - 6а + 2б спрощується до -а - 5б.

Отвечает Доманина Маша.

Ответ:5а-6а-7б+2б=-а-5б

Объяснение: