Y=-(X+1)³-2 знайти: 1. Область визначення 2. Множину значень 3. Інтервал зростання і спадання


Ответы на вопрос

Отвечает Бефус Эрик.

Ответ:Давайте аналізуємо задану функцію y = -(x + 1)³ - 2.

Область визначення:

Область визначення - це множина всіх можливих значень аргументу x, для яких функція y визначена. У вашому випадку, функція має визначення для будь-якого значення x. Тобто область визначення - це вся числова вісь, іншими словами, (-∞, +∞).

Множина значень:

Множина значень - це множина всіх можливих значень функції y для відповідних значень аргументу x. У цьому випадку функція y = -(x + 1)³ - 2 - це кубічна функція з мінусом перед кубом. Такі функції можуть приймати будь-які значення. Отже, множина значень функції y - це (-∞, +∞).

Інтервал зростання і спадання:

Щоб знайти інтервали зростання і спадання функції, давайте знайдемо похідну функції y від x і визначимо, де ця похідна додатня (функція зростає) і де від'ємна (функція спадає). Для цього спершу знайдемо похідну:

y = -(x + 1)³ - 2

y' = -3(x + 1)²

Тепер давайте визначимо, де похідна дорівнює нулю:

-3(x + 1)² = 0

(x + 1)² = 0

x + 1 = 0

x = -1

Тепер можемо аналізувати інтервали зростання і спадання:

Інтервал зростання: x < -1 (позитивні значення похідної, функція зростає)

Інтервал спадання: x > -1 (від'ємні значення похідної, функція спадає)

Отже, функція зростає на інтервалі (-∞, -1) і спадає на інтервалі (-1, +∞).

Объяснение: