Замініть знак * одночленом так,щоб утворений тричлен можна було подати у вигляді двочлена *-144х в

четвертому степені у в кубі+81 у в шостому

Ответы на вопрос

Отвечает Маслий Владислав.
Z-144x⁴y³+81y⁶=Z-2*8*9x⁴y³+(9y)=(8x⁴)²-2*8*9x⁴y³+(9y³)²=64x⁸-144x⁴y³+81y⁶.
Z=64x⁸.