Якої сили струм проходив в електролітичній ванні під час покриття виробу сріблом якщо за 3,6 хв

виділилось 210 мг срібла. електрохімічний еквалент срібла( к=1,12*10^-6 кг/Кл)

Ответы на вопрос

Отвечает Kuklin Aleksey.
M=k*I*t
I=m/k*t=210*10^-6/1,12*10^-6*3,6*60=0,87 A