Знайдіть найбільше значення функції y = (1/6)^x на проміжку від [-2;3]


Ответы на вопрос

Отвечает Galkina Karina.

Объяснение:

Функція у=1/6)^х спадна ,тому найбільшого значення проміжку [-2;3] функція набуває точнності з=-2.

у(-2)=(1/6)^(-2)=6²=36