Запишіть квадратне рівняння,коефіцеєнти якого дорівнюють: а) а=2; b= -3; с=1; б) а=3; b=0; с= -7;

в) а=-1; b=4; с=5; г) а=2; b=0; с=0;

Ответы на вопрос

Отвечает Прибылова Людмила.
А) 2х²-3х+1=0
б) 3х²-7=0 
в) -х²+4х+5=0
г) 2х² = 0