Знайдіть область визначення функції: а) y=√2x-8; б) y=5x/x^2-5x+4


Ответы на вопрос

Отвечает Labadze Rusa.

Ответ:

А) 32

Б) x1=

 \frac{2 -  \sqrt{29} }{5}

X2=

 \frac{2 +  \sqrt{29} }{5}