Доведіть що при будь яких значеннях змінних x2+y2-2(x+2y)+5>=0


Ответы на вопрос

Отвечает Шалимова Машуля.

Объяснение:

x^2+y^2-2*(x+2y)+5=x^2+y^2-2x-4y+1+4=(x^2-2x+1)+(y^2-4x+4)=\\=(x-1)^2+(y-2)^2\geq 0.