1021. Чи проходить через початок координат графік рівняння: 1) 12х + 17y = 0;x2-xy + 2 = 0; 3) x3

– 4y = y? + 3x?​

Ответы на вопрос

Отвечает Lisovska Marta.

Ответ:

1. Так, проходить, оскільки 12 • 0 + 17 • 0 = 0;

2. ні, не проходить, оскільки 02 - 0 • 0 + 2 = 2;

3. так, проходить, оскільки 03 - 4 • 0 = 02 + 3 • 0 = 0.

Объяснение:

Надеюсь правильно .