У двох кошиках - 75 яблук, причому в першому на 7 яблук більше, ніж в другому. Скільки яблук в

кожному кошику? (помогите плииизз) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Павлик Женя.

Ответ:

Нехай у другому х яблук,тоді у першому х+7

х+х+7=75

2х+7=75

2х=75-7

2х=68

х=68:2

х=34 — у другому кошику

34+7= 41 — у першому коши