У коробці 60 цукерок, з них 36 - з чорного шоколаду, решта - з білого. Визначте ймовірність того,

що навмання взята цукерка буде білого кольору

Ответы на вопрос

Отвечает Федоряк Макс.

P=m/n

60-36=24 белые

Р=24/60=2/5=0,4=40%