1. Функція задана формулою у = 2х – 17. а). Чому дорівнює значення у, якщо x = — 1,5, x = 13?б).

За якого значення х значення у дорівнює — 15?в). Чи проходить графік функції через точку м(-1; -19); N (5; 7)?​

Ответы на вопрос

Отвечает Милашева Маргарита.

Ответ:

А - - 20;9.В-да "нет

Объяснение:

А у=2х-17

Место х поставляем - 1,5 получим

2*(-1,5)-17=-3-17=-20

У =2*13 - 17=9

В у =2*(-1)-17=-2-17=-19

-19=-19 проходит

У=2*5-17=10-17=-7

-7 не=7

Б - я незнаб