Сума двох чисел дорівнює 6. Різниця подвоєного першого і другого чисел дорівнює 26. Знайдіть ці

числа

Ответы на вопрос

Отвечает Ершов Стас.

Відповідь:

9,5 і  - 3,5

Пояснення:

Нехай перше число х, а друге число-у\left \{ {{x+y=6} \atop {2x-2y=26}} \right.\left \{ {{x=6-y} \atop {12-2y-2y=26}} \right.  \left \{ {{x=6-y} \atop {-4y=14}} \right. \left \{ {{x=6-y} \atop {y=14:(-4)}} \right. \left \{ {{x=6-(-3.5)} \atop {y=-3,5}} \right. \left \{ {{x=9,5} \atop {y=-3,5}} \right.