Значення змінної а є таким що значення виразу a²+3a+5=4 знайти значення виразу 2a²+6a+13​


Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриенко Людовик.

Объяснение:

a^2+3a+5=4\ \ \ \ 2a^2+6a+13=?\\a^2+3a=5-4\\a^2+3a=1\ |*2\\2a^2+6a=2 \ \ \ \ \Rightarrow\\2a^2+6a+13=2+13=15.