Складіть рівняння дотичної: у = √3х+4 +2х (2х отдельно от корня), х₀ = -1


Ответы на вопрос

Отвечает Кордин Влад.
Y`=3/(2√(3x+4))+2
f(x)=y`(x)*(x-x₀)+y(x₀) - загальний вигляд рівняння дотичної
y`(-1)=3/2+2=7/2
y(-1)=1-2=-1
f(x)= 7/2*x-7/2-1=7/2*x-9/2=3,5x-4,5