Қосымша 1 №1. Арифметикалық квадрат түбірдің қасиетін қолданып, есептеңіз ​


Ответы на вопрос

Отвечает Куткович Илья.

Ответ:

-8,7

Объяснение:

√0.09-81=0.3-9=-8.7