У коробці лежать 10 чорних і 25 синіх куль яка імовірність того що вибрана мавмання куля виявиться

: 1) чорною 2) синьою

Ответы на вопрос

Отвечает Махмутов Арсен.

Ответ:

1)2/7; 2) 5/7

Объяснение:

A-буде чорна куля

n=35

m=10

P(A)=m/n=10/35=2/7

В-буде синя куля

n=35

m=25

P(B)=m/n=25/37=5/7